Erkek Saç Modelleri İle Dikkati Üzerinize Çekin

Erkekler İçin Orta Boy Saç Modelleri

Erkekler için Orta Boy Saç Modelleri, alçak fiziği ile uzun yüzlerde ince görünüyor. Son yıllarda Erkekler kendince Orta Uzunlukta Saç Modelleri, saç stilleri modasının işaret pop trendiydi. Hala Orta Uzunlukta Saç Modeline sahip çok sayıda koca şöhretli bulabilirsiniz. 2011 yılı, ister bayan saç stilleri ister erkek saç stilleri üzerine konuşalım, kısaca saç stilleri yılıdır, 2011\'de Erkekler düşüncesince Orta Uzunlukta Saç Stillerinde fazla nadir şeyler olacak.

Kısa saç modelleri bütün yıl trendini kapsamış olsa da, Erkekler amacıyla Orta Uzunlukta Saç Modelleri 2011 boyunca trend okunuşu moda kalacak bir mahal bulabilir. Erkekler uğruna Orta Uzunlukta Saç Stillerinin çoğu bakış açınızı biraz sertleştirecek. Ama tekrar okunuşu bu terbiyeye saç modelinde etkisi bir koca gibi görüneceksin. Bu kaba saç stilini giymek hakkında fazla bir nesne yapmanıza lazım yok. Sadece tutarlı uzunlukta saç kesimi yaptırmanız ve ardından saçınızı ıslatmanız gerekir. Saç jeli gibi sertleştirici maddeler okunuşu uygulayabilirsiniz, ancak yalnızca su da işe yarayabilir. Şimdi iki elinizi de saçta çabucak okunuşu lalettayin tutum ettirerek saçı büyükçe ayarlayın. Şimdi yokuş) bir elle bastırmadan başlarının tabanına koyun. Şaşırtıcı saç modeli yakında çirkin görünümüyle sizi durum yapıyor.

Yine de görünümü değiştirmek istiyorsanız, bir tırmık alın okunuşu çok yumuşak okunuşu yeğni ellerle alnınıza namuslu bir açı yaparak saçınızı tarayın. Saçı, alın bölümünün neredeyse% 70\'i tek modül olacak şekilde ikiye bölün. Saçı gevşek tutmanız gerektiği için iyice taramayın. Masum bir üniversiteli gibi görünmeni sağlayacak.

Biraz neo kökleşik dokunuşla daha çetin bir vizyon teşebbüs etmek istiyorsanız, sabık iki yılın hamam trendlerini deneyin. Saç uzunluğunu dışarıda midi seviyede tutun. Baş ve boyun arkasına oylum katacaktır. Uzun yüzey şekillerine döl eşi rütbe zarif görünüyor. Bu trend, 90\'ların başında birlikte işaret sıcak olanıydı okunuşu ardından 2008\'de Prince of Persia, Pirates gibi kökleşik efsaneler üzerine filmler Bu web sitesine bakın çekildiğinde bir stille sonuç döndü.

Erkekler yoluna Orta Uzunlukta Saç Stillerinde bazen yenilikler sağlamak istiyorsanız, bu Erkekler özgü Uzun Saç Stillerini aşırı uçlarla karıştırmayı deneyebilirsiniz. Size eşsiz bir görünüş verecek. Kuşkusuz, saçtaki palamut uçları kısaltmak dışında musallat olmak azıcık zor, bu yüzden bu yeni stili elde erişmek kendince azıcık özen gösterilmesi gerekecek. Benzer şekilde erkekler için değişik Uzun saç modelleri deneyebilir, şık ve erkeksi bir görünüş elde edebilirsiniz.